SPIN

Magdalena Daniel powalczy o fotel prezydenta Siedlec. Chaberski wice

redakcja piątek, 18 maja 2018, 09:25 Aktualnie, Siedlce

W Siedlcach trwa wspólna konferencja PO i .N. Dzisiaj obie partie przedstawiły kandydatkę na fotel prezydenta Siedlec. Są Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer.

Katarzyna Lubnauer. Widzimy, że samorządy są ostoją demokracji. Nam zależy na rozwoju zależy nam na tym żeby ludzie rozwijali swoje firmy, żeby rozwijały się nasz miasta i samorządy, Chcemy samorządu otwartego. Samorząd w tej chwili musi wchodzić w obszary, których nie finansuje państwo. Zobaczcie co dzieje się z niepełnosprawnymi. Państwo im nie potrafi pomagać dlatego samorządy to robią. Kandydatem na prezydenta Siedlec jest osoba, która zdaje sobie sprawę z tego jak ważna jest praca zespołowa.

Grzegorz Schetyna. Tworzymy Koalicję Obywatelską – to duży projekt który nabiera tempa. Jesteśmy nie tylko w województwach, sejmikach, dużych miastach jesteśmy tam gdzie widzimy ludzi, którzy chcą ze sobą współpracować. Tak jest w Siedlcach, dlatego chcieliśmy przyspieszyć nasza wizytę tuta, żeby pokazać, że z Siedlec powinien wyjść mocny sygnał że ludzie o różnych poglądach mogą współpracować.

Magdalena Daniel. Dzisiaj jest pora na budzenie Siedlec z letargu. Nadszedł czas na to, że nie leczyć indywidualnie mieszkańców ale nadszedł czas, aby leczyć struktury miasta. Chcemy miasta w którym każde dziecko będzie miało miejsce w żłobku a potem żeby mogło jako dorosłe tu zostać. Mamy bardzo kreatywnych mieszkańców, ale trzeba stworzyć im warunki. Trzeba zdecydowanie przeciąć te trwające od 20 lat w Siedlcach więzy. Siedlczanie oczekują konkretnych działań – otwartości urzędu miasta, uporządkowania przestrzeni miejskiej, działalności spółek miejskich. Przed nami długa droga, która doprowadzi nas do sukcesu, ale nie sukcesu naszego a sukcesu całego miasta. Tworzymy z Krzysztofem (Chaberskim – od red.) doskonały tandem.

Krzysztof Chaberski. To wielki dzień dla naszego miasta. Po maratonie spotkań i rozmów dziś możemy odetchnąć spokojnie i powiedzieć warto było. Ta koalicja jest niezwykła, jest wspierana przez różne środowiska od lewej do prawej. Siedlce zawdzięczają wiele księżnej Aleksandrze Ogińskiej. Dzisiaj nadchodzi czas na Magdalenę Daniel.

Powiadom o wpisie

24 komentarze

 1. pokory dodano 6 dni temu

  panowie i panie, trochę pokory… z całym szacunkiem dla p. Daniel, ale porównywanie jej do księżnej Ogińskiej… panie Chaberski, to już przesada.

 2. f3 dodano 6 dni temu

  Kto wciąga Pogoń do tej wielkiej hucpy? Jak Wam nie wstyd podpinać się pod klub? Co zrobiliście dla tego klubu. Wstyd i hańba. Kibice Wam przypomną!!!

  • WDR dodano 6 dni temu

   Dokładnie!!!

  • Luzmaryja dodano 6 dni temu

   A co w tym złego? Klub jest wszystkich nieszkańców, a nie kilku cwaniaków z PiSu i partyjki Gowina.

 3. Ciekawe dlaczego dodano 6 dni temu

  Wiadomo już po co była ta nagonka o szczepieniach jakiś czas temu… Wszystko po to żeby zaistnieć przed wyborami.

 4. Jędrek dodano 6 dni temu

  No i zacznie się smarowanie , smerowanie komentarzy . Trolli wszędzie pełno – to takie słabe -niestety .

 5. Mama z siedlec dodano 6 dni temu

  Gdyby Pani Daniel dbała tak o oddział chirurgii dziecięcej, walczyła o remont całego oddziału, albo choć samych ubikacji i prysznicu… Cokolwiek… Tak jak walczy o stołek prezydenta i jak pcha się do polityki. Mieli byśmy najlepszy oddział chirurgii i traumatologii w PL. A sądzę że mamy jeden z najgorszych, zapyzialych i niedoinwestowanych oddziałów w kraju. Pani doktor, która pali na oddziale dziecięcym, która zarządza oddziałem bardzo nieudolnie, naprawdę nie rokuje dobrze w roli prezydenta. Moim zdaniem Pani nie ma szans.

 6. POwiem dodano 6 dni temu

  Jaki koń jest każdy widzi. Tyle lat byli w jednej stajni z PISem a teraz udają że będą naprawiač to co razem popsuli. Czysta obłuda

 7. Red dodano 6 dni temu

  Czy to ta Pani, która jako lekarz odmówiła przyjmowania nieszczepionych dzieci? Aha…

  • Martyna dodano 6 dni temu

   Właśnie…. dobrze powiedziane

 8. Iny dodano 6 dni temu

  Nigdy na meczu nie byli aby teraz przed wyborami podpinać się pod pogon – wstyd. Przed wyborami zawsze zmienia się aktywność polityków. Kibic wie jak jest naprawdę. Wstyd

 9. Beryl dodano 6 dni temu

  Ale dywan paskudny.

 10. klasyk dodano 6 dni temu

  Nigdy nie widziałem prawdziwych siedlczan na żadnym meczu. Wstyd!!!!! tak jak już napisano kibica się tak łatwo nie oszuka. Będziemy pamiętali jak przed wyborami wykorzystuje się brzydkie chwyty i oszustwo!!!

 11. Wstyd dodano 6 dni temu

  Konwój wstydu!

 12. groszek dodano 6 dni temu

  Gdyby ktoś miał złudzenia: http://niezalezna.pl/225578-gdyby-ktos-w-opozycji-mial-zludzenia-pis-nokautuje-reszta-daleko-a-nowoczesna-poza-sejmem

 13. Zorro J dodano 6 dni temu

  Ta kandydatka na prezydenta w wielkim kapeluszu ' to farsa i śmiech na sali, przypomnę radna Siedleckiego Towarzystwa Wzajemnej Adoracji politycznej , która jest odpowiedzialna za zadłużenia za sitwę za nepotyzm polityczny w naszym mieście niema wstydu ,popierała głosowała razem a teraz z mieszkańców głupków robi , nie uda wam się oszukać po ras kolejny alleluja i do przodu ANDRZEJU .

 14. Hej dodano 6 dni temu

  Szkoda żeby Siedlce straciły takiego lekarza zagłosuje na pewno przeciw

 15. Anonim dodano 4 dni temu

  Łooo matko i córko! Żenua 🙂

 16. Pisie trole dodano 3 dni temu

  Ile trzeba mieć w sobie buraka, żeby takie komentarze wypisywać… Na szczęście olbrzymia większość siedlczan inaczej to postrzega. Dobranoc pisowcy, czasy się zmieniają i sami do tego doprowadzacie. Swą głupotą i nieudolnością.

  • Robuś dodano 3 dni temu

   Pilnuj swojej głowy bo tam czegoś już ci niewiele zostało …

 17. hahaha dodano 3 dni temu

  P. Daniel z całym szacunkiem do Pani, ale za to ze nie przyjęła Pani chorego dziecka bo nie było po szczepieniach Siedlczanie Pani tego nie zapomną, proszę się z tym liczyć, dodam od siebie na pewno nie będę glosował na Panią :). P.S PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW… nie wycierajcie sobie ge… Pogonią bo dla niej nic nie zrobiliście również… Pani to nawet nie widziałem podczas Protestu pod urzędem miasta kiedy to już Pogoń prawie przestawała istnieć, kto tam był kibicie i ludzie związani z sportem w Siedlcach. Pani obowiązek jest leczyć ludzi, taki zawód Pani sobie wybrała.

 18. Leon dodano 2 dni temu

  I co panie Chaberski widać na zdjęciu jak wspólnie z panem Drabio wyłoniliście kandydata na Prezydenta. Warszawka przyjechała i skończyło się wasze kozakowanie. I było się tak puszyć?

 19. 73590 dodano 2 dni temu

  No to już dla mnie po wyborach. Dziękuję, ale nie przyłożę do tego ręki. A na Chaberskiego z przyjemnością bym głosował…..

 20. Lusia dodano 5 godzin temu

  Czy to prawda ze Wuefista Chaberski przebywa na urlopie zdrowotnym wystawionym przez Lekarza Psychiatrii ?Taka wersji krąży po Siedlcach.Panie Chaberski niech Pan to zdementuje lub potwierdzi.

Dodaj komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy.