SPIN

Święto Policji w Siedlcach

Aneta Borkowska sobota, 21 lipca 2018, 08:44 Społeczeństwo

W piątek (20 lipca) siedlecka policja obchodziła swoje święto. Obchody rozpoczęła msza w siedleckiej Katedrze, druga część uroczystości odbyła się w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Komendant Miejski Policji podinsp. Andrzej Dziewulski podziękował nie tylko policjantom, ale także tym pracownikom komendy, którzy nie noszą policyjnej odznaki. Wręczył policjantom akty mianowania na wyższe stopnie.

W tym roku awansowało w stopniu 65 funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Ponadto 2 policjantów otrzymało Medal Złoty za długoletnią służbę, a 5 funkcjonariuszy otrzymało Medal Srebrny za długoletnią służbę. Komendant Wojewódzki Policji zs w Radomiu szczególnie wyróżnił 11 funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych Policji nagrodami za zaangażowanie w obowiązki służbowe.

Uroczystość uświetniła orkiestra dęta Zakładu Linii Kolejowych Polskich Kolei Państwowych PLK S.A w Siedlcach, pod batutą kapelmistrza Tomasza Gronowskiego.

autor: kom.Agnieszka Świerczewska, KMP Siedlce

Powiadom o wpisie

5 komentarzy

 1. Pawel dodano 10 miesięcy temu

  Msza sw. musi byc.

 2. do Pawel dodano 10 miesięcy temu

  Bo bez mszy swieto jest niewazne.

 3. TakTak dodano 10 miesięcy temu

  Kazali Wam iść na mszę, czy Was nie zaprosili ?

 4. Ehh dodano 10 miesięcy temu

  Kodziarze jak zwykle plują nienawiścią…

 5. do Pawel dodano 10 miesięcy temu

  Stwierdzam tylko smutny fakt i tyle.Pare lat temu dalem sobie ja i moja rodzina spokoj od tej zlodziejskiej organizacji.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?