SPIN

Marcin Sójka znokautował w „TVoP”. Będzie śpiewał dalej

redakcja sobota, 3 listopada 2018, 21:35 Siedlce

Siedlczanin kolejny raz sprawił, że jurorom zaparło dech w piersiach. – Można się w tobie zakochać – powiedziała jego trenerka Patrycja Markowska.

Marcin Sójka świetnie zaprezentował się w trzecim etapie muzycznego show „The Voice od Poland” tzw. nokaucie. Teraz zobaczymy go w występach „na żywo”. 

Spośród wszystkich siedmiu wykonawców jakich w swoim zespole miała Markowska, dzisiaj wybrała czwórkę, którą zobaczymy w czwartym etapie programu. Marcin Sójka zaśpiewał „Have I told you lately” z repertuaru Roda Stewarta.

Po jego wykonaniu wszyscy jurorzy bili prawo na stojąco.

– Naprawdę można się w tobie zakochać. Jestem zaszczycona, że cię mam w swojej drużynie – powiedziała Patrycja Markowska po występie Marcina. Sójka był piątym wykonawcą i żeby mógł zostać w programie Markowska „zamieniła” go z jedną z uczestniczek.

Za tydzień kolejny odcinek. Program The Voice of Poland emitowany jest na antenie TVP2 w soboty po godzinie 20.

Powiadom o wpisie

5 komentarzy

 1. jamto dodano 12 miesięcy temu

  Pierwszy live 17 go listopada

  • fanka dodano 12 miesięcy temu

   Rewelacyjny jak zwykle <3 ,czy w Siedlcach czy w TV sama profeska 🙂

 2. olcia dodano 12 miesięcy temu

  Brawo dla p.Marcina.Trzymamy kciuki za nastepne wystepy.Bede glosowac.

 3. Czato dodano 12 miesięcy temu

  Brawo Marcin!!!

 4. zp dodano 12 miesięcy temu

  Gratulacje !!!! Żal tylko że ta szansa przyszła dopiero teraz. Ale Marcinie jesteś Wielki i na ten sukces Sam zapracowałeś nikomu się nie kłaniając.Powodzenia i raz jeszcze Szacun Wielki .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?