SPIN

Były prezydent Siedlec Wojciech Kudelski zaatakowany nożem AKTUALIZACJA

Aneta Borkowska poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 09:03 Aktualnie, Siedlce

Były prezydent Siedlec Wojciech Kudelski został zaatakowany ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem. Do zdarzenia doszło około godz. 8 w okolicy jego mieszkania przy ul. Świrskiego.

Były prezydent, a obecnie rady sejmiku Mazowsza trafił do szpitala. Trwa operacja.

Jak informuje Radio Dla Ciebie, życiu Wojciecha Kudelskiego nie zagraża niebezpieczeństwo.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Siedlcach. Na 10.30 – planowane jest oświadczenie w tej sprawie. O godz. 11.00 informację o stanie zdrowia byłego prezydenta ma podać szpital wojewódzki. O godz. 11.10 – konferencję prasową zaplanowano także w urzędzie miasta. O godz. 12. – msza w intencji zdrowia Wojciecha Kudelskiego w siedleckiej Katedrze.

Jak informuje policja mężczyzna, który zaatakował Wojciecha Kudelskiego odjechał samochodem. Policja szuka sprawcy. Numery rejestracyjne udało się namierzyć z monitoringu miejskiego.

AKTUALIZACJA GODZ. 11.35 – jak informuje RDC były prezydent jest już po godzinnej operacji. Rany nie były powierzchowne, ale zagrażające życiu z rozległym krwawieniem. Wojciech Kudelski był cały czas przytomny. Szpital ze względu na dobro śledztwa nie informuje ile ran zadał napastnik.


fot. arch

Powiadom o wpisie

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?