SPIN

Koncert Studia Piosenki i Sweet Angels

Aneta Borkowska środa, 3 kwietnia 2019, 07:12 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 9 kwietnia (wtorek) o godz. 18. do Sali Białej na wiosenny koncert Studia Piosenki i Sweet Angels.

Studio Piosenki Singers, działające przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, zaprasza na wiosenny koncert. Oprócz piosenek dla najmłodszych będzie można posłuchać utworów z repertuaru zespołu Sound’n’Grace, Maryli Rodowicz, Zbigniewa Wodeckiego czy Edyty Górniak.

Podczas koncertu wystąpi również Zespół Wokalny Sweet Angels, który od 2007 roku działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. W obecnym składzie pracuje od września ubiegłego roku i już może pochwalić się sukcesami, m. in. II miejscem w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Warszawie, II miejscem podczas Jesiennego Festiwalu Piosenki w Warszawie, a solistka, Karina Szurek, I miejscem podczas Jesiennego Festiwalu Piosenki w Warszawie. Zespół pracuje obecnie nad nowym programem z piosenkami z lat 60-tych.

Warto będzie posłuchać również kwartetu wokalnego – Małe Sweet Angels, którego wokalistki śpiewają także w Studiu Piosenki. Są to laureatki I miejsca w Jesiennym Festiwalu piosenki w Warszawie, natomiast solistka, Martyna Wójcik, zajęła na tym samym festiwalu III miejsce.

Wszystkie zespoły działają pod okiem instruktora śpiewu Edyty Wójcik.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

reklama MOK

Powiadom o wpisie

Możliwość komentowania jest wyłączona.