SPIN

Oferta pracy sieci sklepów TOPAZ

Aneta Borkowska wtorek, 25 czerwca 2019, 10:54 Aktualnie

P.H.U. Topaz poszukuje do swoich sklepów w Siedlcach:

Pracowników na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA
SPRZEDAWCA DZIAŁU MIĘSNO-WĘDLINIARSKIEGO

Twoje zadania:
• zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy,
• dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia,
• dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy,

Nasze oczekiwania:
• dyspozycyjność i motywacja do pracy,
• komunikatywność i umiejętność budowanie pozytywnych relacji z Klientami,
• aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia),

Oferujemy:
• umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,
• wynagrodzenie zawsze na czas,
• dodatki premiowe i premie sprzedażowe dla Pracowników,
• prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin,
• ubezpieczenie na życie,

Zainteresowane osoby zapraszamy do:

• przesłania cv drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@topaz24.pl w temacie e-maila wpisując – Kasjer-Sprzedawca, Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego – Siedlce

• kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 509-680-261

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli:
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Topaz Zbigniew Paczóski, z siedzibą w Sokołowie Podlaski, adres: ul. Kolejowa 8 B, 08-300 Sokołów Podlaski, jako administrator Państwa danych osobowych, informuje, iż: • podanie danych osobowych jest dobrowolne, a brak podania danych osobowych uniemożliwia udział w procesie rekrutacji; • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz w razie wyrażenia dodatkowej zgody, dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska pracy • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; • dane mogą być udostępniane przez Administratora podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa oraz podmiotom będącym podwykonawcami Administratora, działającymi w jego imieniu, w celach niezbędnych dla potrzeb rekrutacji; • kontakt w sprawie ochrony danych z inspektorem ochrony danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail daneosobowe@topaz24.pl; • dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia postępowania rekrutacyjnego oraz przez rok po zakończeniu rekrutacji lub aż do odwołania w przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż 3 lata; • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania oraz nie będą przesyłane do państwa trzeciego; • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W celu zapoznania się z polityką prywatności, zapraszamy na stronę – www.topaz24.pl do zakładki Polityka Prywatności.

reklama P.H.U. TOPAZ

Możliwość komentowania jest wyłączona.