SPIN

Helios Galeria Siedlce

ul. Piłsudskiego 74,
08-110 Siedlce

telefon: 25 786 35 80
faks: 25 786 35 86

e-mail: siedlce@helios.pl
Rezerwacja telefoniczna: indywidualna: 25 786 35 81 / grupowa: 25 786 35 82,

strona internetowa: www.helios.pl

REPERTUAR 06-12.12.2019

Zapraszamy na Święto Kina!

Już w najbliższą niedzielę będziemy celebrować szóstą edycję Święta Kina! Z tej niezwykłej okazji bilety na wszystkie seanse kosztować będą jedyne 12 złotych. To znakomita okazja, aby schronić się w kinowej sali przed świąteczną gorączką!

W niedzielę na ekranach naszych kin będziecie mogli obejrzeć między innymi: premierowe pokazy horroru „Czarne święta”, światowy hit „Joker” z Joaquinem Phoenixem w wybitnie zagranej roli tytułowej czy zaskakujący film kryminalny „Na noże”.

Zapraszamy również na rewelacyjną słodko-gorzką komedię „(Nie)znajomi”, poruszającą opowieść o życiu rapera Tomasza Chady – „Proceder”, komedię romantyczną „Jak poślubić milionera”, a także dramat „1800 gramów” z fantastyczną Magdaleną Różczką.

W repertuarze nie zabraknie tytułów dla najmłodszych kinomanów. Szczególnie polecamy kultową „Krainę lodu 2”, zawadiacką „Śnieżną paczkę” oraz wzruszające filmy dla całej rodziny: „Ratujmy Florę” i „Młody renifer Alex”.

Patronat medialny nad akcją objęli: TVN i Filmweb. Święto Kina objęte jest także patronatem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

KINO KOBIET

Drogie Panie, jeśli potrzebujecie relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków tego dnia bądźcie razem z nami. Znajdź czas dla siebie!

Zostaw męża, partnera, chłopaka w domu i… przyjdź w poniedziałek 9 grudnia do kina Helios w Siedlcach. To będzie niezapomniany wieczór!

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

9 grudnia – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Jak poślubić milionera”.

MOTYW WIECZORU: Na pokazie Kina Kobiet widzimy się niedługo po mikołajkach! W związku z tym Drogie Panie przebieramy się w stroje Mikołajów! Niech czerwień zapełni całą salę!

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów.

Konkursy dla Pań przed seansem trwają ok. 40 min.

Superwtorek – bilet za 14,90 zł

Od września mamy dla Ciebie supercenę! Bilety na wszystkie wtorkowe seanse kosztować będą tylko 14,90 zł!

Zapraszamy w Superwtorek! Do biletów na seanse 3D doliczana jest opłata okularowa w wysokości 3 zł.

reklama