SPIN

Helios Galeria Siedlce

ul. Piłsudskiego 74,
08-110 Siedlce

telefon: 25 786 35 80
faks: 25 786 35 86

e-mail: siedlce@helios.pl
Rezerwacja telefoniczna: indywidualna: 25 786 35 81 / grupowa: 25 786 35 82,

strona internetowa: www.helios.pl

REPERTUAR 15-21.11.2019

Kino Kobiet

Drogie Panie, jeśli potrzebujecie relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków tego dnia bądźcie razem z nami.

Znajdź czas dla siebie! Zostaw męża, partnera, chłopaka w domu i … w poniedziałek 18 listopada do kina Helios w Siedlcach. To będzie niezapomniany wieczór! Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej.

18 listopada – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „1800 gramów”. Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

A jak się ubieramy? Główną rolę w filmie gra Magdalena Różczka, w związku z tym przebieramy się za wróżki. Nie zapomnijcie swojej różdżki!

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów. Konkursy dla Pań przed seansem trwają ok. 40 min.

Disney Junior

Już 16 i 17 listopada zapraszamy na piątą edycję „Disney Junior w Kinie”, serii pokazów uwielbianych przez dzieci i gwarantujących bezpieczną rozrywkę i edukację w świetnej atmosferze.

Nowa edycja skupi się wokół trzech serialowych hitów Disney Junior: Vampirina / Miki i raźni rajdowcy / Bingo i Rolly w akcji.

Miki, jako interaktywny prowadzący zaprosi widzów do wspólnej zabawy w grach z bohaterami takich seriali jak: „Bingo i Rolly w akcji”, Miki i raźni rajdowcy” i „Fancy Nancy Clancy”, tańczenia przy serialowych piosenkach wraz z Vampiriną, Myszką Miki i przyjaciółmi.
Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżyjcie wspólnie kolejne niezapomniane przygody i to na wielkim ekranie! Zapraszamy na wspaniałe wrażenia filmowe oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją.

Dodatkowo na każdym pokazie konkursy, a w nich do wygrania fantastyczne nagrody.

Superwtorek – bilet za 14,50 zł

Od września mamy dla Ciebie supercenę! Bilety na wszystkie wtorkowe seanse kosztować będą tylko 14,50 zł!

Zapraszamy w Superwtorek! Do biletów na seanse 3D doliczana jest opłata okularowa w wysokości 3 zł.

reklama