SPIN

Kronika policyjna z 23-29. 11. 09

redakcja czwartek, 3 grudnia 2009, 12:43 Aktualnie

logo_topMIASTO SIEDLCE

Wandal zatrzymany

W czwartek 26 listopada policja zatrzymała mieszkańca gminy Siedlce, który na jednej z ulic groził kobiecie. Dodatkowo mężczyzna powybijał szyby w  jej domu. W najbliższym czasie sprawca stanie przed Sądem. Za groźby i wandalizm grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

GMINA KOTUŃ

Kosztowna awantura

W niedzielę 29 listopada około 1 w nocy policja zatrzymała 21 – latka, który awanturował się na stacji paliw. Młody mężczyzna w złości rzucił szklaną butelkę w drzwi nowobudowanego budynku. Właściciel oszacował szkody na kwotę 2 tys. zł. Sąd orzeknie czy sprawca ma oddać kwotę czy ja odpracować.

 

WYPADKI DROGOWE

Nie ustąpił pierwszeństwa

W piątek 27 listopada na krajowej 2 doszło do wypadku. Kierowca daewoo tico nie ustąpił pierwszeństwa 37 – letniemu kierowcy toyoty w wyniku czego doszło do zderzenia. Siła była tak duża, że obydwa samochody wyrzuciło do rowu. Sprawca 20 – letni mieszkaniec powiatu siedleckiego doznał rozległych obrażeń całego ciała i został przewieziony do szpitala. Drugi kierowca został opatrzony na miejscu i zwolniony do domu.

Promile za kółkiem

W sobotę 28 listopada policja zatrzymała do kontroli kierowcę daewoo tico. 32 – letni mężczyzna miała we krwi ponad 3 promile alkoholu. Kierowca w najbliższym czasie odpowie za jazdę po alkoholu przed Sądem.

Zderzenie z tirem

W niedzielę 29 listopada doszło do wypadku w Wólce Kamiennej. Kobieta jadąca skodą felicją z niewiadomych przyczyn zjechała nagle na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z tirem. Niestety 34 – letnie kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła. Policja wyjasnia przyczynę wypadku.

opr.AB

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?