SPIN

Kronika policyjna 7-14. 12. 09.

redakcja wtorek, 15 grudnia 2009, 16:20 Aktualnie

Potracenia na pasach

We wtorek 8 grudnia na ulicy Monte Casino 19 – letni kierowca peugeota potrącił na przejściu dla pieszych 53 – letnia kobietę. Poszkodowana z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala.

W środę 9 grudnia na ulicy Sobieskiego kierowca toyoty potrącił na pasach 67 – letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia mężczyzna odniósł wiele rozległych urazów i musiał zostać zabrany do szpitala.

Tego samego dnia na ulicy Jagiełły doszło do kolejnego wypadku z udziałem pieszego. 32 – letni kierowca volvo wjechał na pasach w 53 – letnia kobietę. Pokrzywdzona z urazami wewnętrznymi oraz pęknięciem miednicy została przewieziona do szpitala.

W piątek 11 grudnia na ulicy Wyszyńskiego kierująca fiatem potrąciła 67 – letnią kobietę. W tym przypadku również potrzebna była karetka.

Kradli kołpaki

W niedzielę 13 grudnia policjanci zatrzymali na jednym z osiedlowych parkingów dwóch 19 – latków. Młodzi mężczyźni zostali przyłapani na kradzieży kołpaków z zaparkowanej skody. Obydwaj sprawcy obecnie przebywają w policyjnym areszcie.

Wypadek kolejowy

W poniedziałek 14 grudnia na trasie kolejowej Siedlce – Warszawa doszło do wypadku. 51 – letni mężczyzna wychodząc zza stojącej lokomotywy najprawdopodobniej nie rozejrzał się i wszedł wprost pod nadjeżdżający pociąg. Niestety mimo szybkiej akcji ratunkowej mężczyzny nie udało się uratować.

opr.AB

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?