SPIN

Nowy trener MKP Pogoń: Siedlecki

redakcja wtorek, 5 stycznia 2010, 14:02 Aktualnie, Sport

Pogoń ma nowy sztab szkoleniowy. Grzegorz Wędzyński został dyrektorem sportowym i menedżerem trzecioligowego zespołu piłkarzy Pogoni Siedlce a Grzegorz Siedlecki pierwszym trenerem.

O takim rozwiązaniu kadrowym poinformował na konferencji prasowej w Urzędzie Miasta, Waldemar Cieciera, prezes MKP Pogoń. Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony internetowej klubu, „kontrakt ze szkoleniowcami podpisany został do końca czerwca z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Celem, jaki wyznaczył Klub dla obu trenerów jest utrzymanie zespołu w III lidze w obecnym sezonie i budowa drużyny, która będzie się liczyła w walce o awans do II ligi w następnym roku.”

  • Grzegorz Wędzyński – były reprezentant Polski i piłkarz pierwszoligowych klubów Polonii Warszawa, Legii Warszawa, ŁKS Łódź i Górnika Łęczna
  • Grzegorz Siedlecki – trener Polskiego Związku Piłki Nożnej II klasy (UEFA A) i Koordynatorem Akademii Piłkarskiej w Warszawie. Staż trenerski m.in.: w 2006 roku w GKS Górnik Łęczna.

Na podst. pogonsiedlce.pl opr. bg

Komentarze (1)

  1. Sebo 1981-Siedlce/Bruksela dodano 13 lat temu

    Witam ,czy to jest ten Grzegorz Wedzynski ,ktory gral w ekstraklasie w Gorniku Leczna i innych klubach ligowych w najwyzszych rozgrywkach ligowych ,czy to tylko przypadkowa zbieznosc imienia i nazwiska

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?