SPIN

Witamy na SPIN – ie !!!

redakcja czwartek, 14 stycznia 2010, 23:33 Wydarzenia
Nie zawsze będziemy miały TYLKO poważne tematy... Fot. CANON :D

Nie zawsze będziemy miały TYLKO poważne tematy... Fot. CANON 😀

SPIN. Siedlecki Portal Informacyjnie Najlepszy. Nazwa nie jest może zbyt wyszukana, ale jeśli w tytule mają zawierać się „Siedlce”, „portal” i „informacja”… wybór staje się nieco mniejszy…

SPIN jest czymś zupełnie nowym w naszym mieście. Po pierwsze jest jedynym portalem, nad którym CAŁY CZAS ktoś pracuje. Chcemy być w najważniejszych miejscach w naszym mieście.  I zdać Wam szybko relację, nie tylko z dużych imprez. Dzięki kanałowi na You Tube na naszej stronie, oprócz setek zdjęć i fotoreportaży, pojawią się też filmy… niestety krótkometrażowe.

I MAMY CZAT!!

Oprócz niusów, dłuższych tekstów, wywiadów, rozmów, reportaży i publicystyki znajdziecie też wiele innych, nowych pomysłów. Od umieszczenia linka do swojego bloga po (może niedługo) założenie bloga na stronie. Stworzyliśmy, specjalnie dla internautów, galerię gdzie umieszczane będą zdjęcia nieartystyczne. To tam jest miejsce na wszystkie śmieszne i ciekawe fotki. Dla tych, którzy nie tylko o sztuce czytają ale też sztukę tworzą – mamy miejsce w galeriach autorskich. Raz w miesiącu będziemy wybierać galerię miesiąca – to znaczy, że prace jednej osoby będą widoczne od razu, na stronie głównej. Założyliśmy czat – a osoby, z którymi będziecie chcieli rozmawiać, wybierzecie sami. Oczywiście w… granicach rozsądku. MADONNA nie wchodzi w grę… Przykro nam. Skoncentrujmy się na Siedlcach.

A WY MACIE ZDJĘCIA!!

SPIN to także portal społecznościowy. Dlatego macie możliwość wypowiadania się na forum, przesyłania zdjęć, komentowania tekstów. Zapraszamy do współtworzenia portalu. Kontaktujcie się z nami przez komunikator gadu – gadu, wysyłajcie informacje na nasze maile i numery telefonów komórkowych. Chcecie sprzedać rybkę, oddać starą wersalkę – macie do tego ogłoszenia. Za free… A i ptaszki ćwierkają, że fajny konkurs szykuje się dla tych, którzy myślą o koncercie Pearl Jam w Gdyni :D…

I jeszcze jedno. U nas nie musicie kupować całych artykułów… One są całe dla WAS od początku do końca…

POZDRAWIAMY!!!!

Redakcja. I obiecujemy, że tematy będą w 99% poważne…

Komentarze (1)

  1. marian z opola dodano 12 lat temu

    i portal też fajny

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?