NARCIARSTWO: Dobre występy UKS Rawa Siedlce

redakcja poniedziałek, 18 stycznia 2010, 10:40 Aktualnie, Sport

W Pucharze Bieszczad, który odbył się 16 i 17 stycznia w Ustianowej koło Ustrzyk Dolnych narciarki z UKS Rawa Siedlce uzyskali bardzo dobre wyniki.  Zawody były jednocześnie eliminacjami do XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2010 i zawodami Pucharu Polski w narciarstwie biegowym.

Styl dowolny

W kategorii seniorek na dystansie 10 km pierwsze miejsce zajęła Natalia Grzebisz z czasem 00:30:01,3.  W kategorii juniorek na dystansie 7,5 km, trzecie miejsce należało do Niny Grzebisz, która osiągając czas 00:25:07,4 straciła do prowadzącej 00:01:14,7. Na 2 stopniu podium znalazła się również Anna,Bielecka, która startowała w kategorii juniorek na dystansie 3 km.

Styl klasyczny

Trzecie miejsce w kategorii seniorek na dystansie 5 km należało do Natalii Grzebisz. Czwarta wśród juniorek na dystansie 5 km była Nina Grzebisz a szósta w biegu narciarskim na 2 km, Bielecka Anna.

Wśród chłopców, najlepsze miejsce zajął Patryk Borkowski. Z czasem 00:10:38,4 uplasował się na 5 miejscu w stylu dowolnym w kategorii juniorów na dystansie 3 km.