SPIN

W listopadzie pobili i okradli. Wczoraj ich zatrzymano

redakcja środa, 20 stycznia 2010, 14:56 Siedlce

Wczoraj zatrzymano mężczyzn, którzy 8 listopada 2009 r. w jednej z miejscowości gm. Mordy pobili i okradli 47-latka. Sprawcy, mieszkańcy gm. Wiśniew, mają po 23 i 46 lat. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

W listopadzie 2009r, policjanci z posterunku w Mordach zostali powiadomieni przez 47-letniego mieszkańca gminy, że 8 listopada około godz. 6.30, został napadnięty i okradziony. Stało się to, gdy próbował usunąć z drogi duże konary, uniemożliwiające przejazd kierowanego przez niego ciągnika. Z przydrożnych zarośli wybiegło trzech nieznanych mu mężczyzn. Napastnicy zaatakowali mężczyznę i pobili go, a następnie skradli mu dwa telefony komórkowe. Powiadomieni o tym zdarzeniu policjanci przystapili do poszukiwania sprawców napadu.

Wytypowali dwie osoby podejrzewane o jego popełnienie. W zwiazku z tą sprawą zatrzymano dwóch mieszkańców sąsiedniej gm. Wiśniew. Zatrzymani mężczyźni, którzy są w wieku 23 i 46 lat, zostali rozpoznani przez pokrzywdzonego jako sprawcy. Teraz prowadzący śledztwo zmierzają do ustalenia trzeciego z nich. Zatrzymanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Radom, opr. bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?