SPIN

Kudelski w Mińsku: Też będziemy mieć aquapark

redakcja czwartek, 21 stycznia 2010, 10:44 Aktualnie

Podczas otwarcia aquaparku w Mińsku Mazowieckim Wojciech Kudelski, prezydent Siedlec, zapowiedział, że już w przyszłym roku podobny obiekt powstanie w naszym mieście.  A dokładniej na siedleckich Błoniach.

– W budżecie miasta są środki na wykonanie projektu i dokumentacji technicznej obiektu i prace przygotowawcze. Mam nadzieję, że siedlczanie w ogłoszonym na 7 lutego  referendum, dokonają właściwego wyboru i wypowiedzą się za sprzedażą terenu przy ul. Wojskowej. Jestem przekonany, że tak właśnie się stanie – powiedział Wojciech Kudelski.

To właśnie od sprzedaży działki po byłym stadionie zależy czy aquapark zostanie wybudowany. Jak przekonują nas władze, to jedyny sposób na zebranie tak dużych pieniądzy.

bg

Komentarze (1)

  1. house dodano 12 lat temu

    no chyba bym się zaśmiał na śmierć, gdyby nagle wynik referendum był inny niż oczekiwany. nie to żebym uważał, że aquapark powinien być na Wojskowej (co za głupi pomysł bleee). Tylko już wszędzie się mówi o tym, że ta pływalnia będzie na błoniach a gdyby tak guzik z tego???? Już mógłby się prezydent stulić na chwilę i poczekać.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?