SPIN

Policja dziękuje za pomoc w złapaniu złodzieja

redakcja wtorek, 26 stycznia 2010, 10:59 Aktualnie

Wyrwał torebkę

W niedzielę 24 stycznia około godziny 17 na ulicy Wyszyńskiego młody mężczyzna wyrwał wracającej do domu 22 – latce torebkę. Krzyki kobiety usłyszeli dwaj przechodzący mężczyźni, którzy od razu zaczęli gonić złodzieja. Zaalarmowana policja pojawiła się na miejscu parę minut po zgłoszeniu i przejęła sprawcę w swoje ręce. Zatrzymany złodziej miał we krwi ponad 1,8 promila alkoholu. Za kradzież grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.  Niestety podczas gdy policjanci wsadzali złapanego 25 – latka do radiowozu mężczyźni, którzy pomogli kobiecie odeszli nie zostawiając swoich danych. Policja pragnie podziękować mężczyznom za bohaterskie zachowanie.

Wypadek na drodze

W sobotę 23 stycznia w Mokobodach 29 – letni kierowca ciężarówki star stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z polonezem. W wyniku wypadku z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala trafiła 56 – letnia pasażerka poloneza. Policja ustala co było przyczyną wypadku.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?