SPIN

Zatrzymali 16 – letniego wspólnika. Skradł MP4 – ki.

redakcja wtorek, 9 lutego 2010, 15:14 Siedlce
Muzyka nie zawsze łagodzi obyczaje... Fot. KWP Radom

Muzyka nie zawsze łagodzi obyczaje... Fot. KWP Radom

2 lutego obsługa jednego z siedleckich sklepów ze sprzętem RTV zatrzymała 20 – latka, który usiłował ukraść odtwarzacze MP4. Jak ustalono, mężczyzna działał wspólnie z innym sprawcą, któremu udało się zbiec z miejsca. Wczoraj policjanci ustalili jego tożsamość. To 16-letni mieszkaniec Siedlec.

We wtorek, 2 lutego siedlecka komenda została powiadomiona przez obsługę jednego z siedleckich sklepów ze sprzętem RTV o zatrzymaniu 20-latka, który próbował ukraść 3 odtwarzacze MP4. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany nie działał sam. Jego wspólnikowi udało się jednak zbiec ze sklepu ze skradzionym towarem przed przybyciem policji. Już po kilku dniach zebrane przez śledczych informacje wskazały, że drugim złodziejem jest 16-letni siedlczanin. Starszy ze sprawców już usłyszał zarzut kradzieży, za którą grozić mu będzie do 5 lat pozbawienia wolności. Jego kolega odpowie przed Sądem dla nieletnich.

Źródło: KWP Radom, opr. bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?