SPIN

UWAGA: Zmiany w rozkładzie jazdy MPK

Beata Głozak niedziela, 28 lutego 2010, 14:53 Siedlce
Od 1 marca koniec hurtowej sprzedaży jednorazowych biletów MPK. Fot. AB

Od 1 marca koniec hurtowej sprzedaży jednorazowych biletów MPK. Fot. AB

Od 1 marca nastąpią zmiany w korzystaniu z usług siedleckiego MPK. Oprócz zmian w rozkładzie jazdy dwóch linii szykują się także inne. Oto one:

1. Od jutra zmiana w rozkładzie jazdy linii: 3 i 4. Kursujące do tej pory co 20 minut autobusy, teraz będą  jeździły co 15 minut.

3. Od jutra pasażerowie komunikacji miejskiej w Siedlcach korzystający z Biletów Okresowych, nie muszą ich kasować (logować się) przy każdym wchodzeniu do autobusu. Obowiązek kasowania biletów istnieje wyłącznie podczas pierwszego przejazdu na nowym kontrakcie (nowym bilecie), czyli w chwili gdy rozpoczynamy nowy okres kolejnego miesiąca lub kolejnych 30 dni przy bilecie dynamicznym.

2. Dzisiaj Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach kończy hurtową sprzedaż papierowych biletów jednorazowych. W punktach sprzedaży dostępne one będą do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak, jak do 30 czerwca. Nadal jednak sprzedaż biletów jednorazowych będą prowadzili kierowcy autobusów MPK.


opr. bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?