SPIN

WYPADEK: Zablokowana „63” na trasie Siedlce – Sokołów Podlaski

Beata Głozak czwartek, 18 marca 2010, 12:52 Aktualnie

Około godz. 11.30 na drodze krajowej nr 63 w okolicach miejscowości Wola Suchożebrska (pow. siedlecki) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia osobowej Toyoty Yaris z dostawczym Fordem, a następnie ciężarowym MAN-em śmierć podniósł 58-letni mieszkaniec Siedlec kierujący Toyotą.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów, kierujący Toyotą 58-letni mieszkaniec Siedlec, jadący od strony Sokołowa Podlaskiego w kierunku Siedlec, w okolicach miejscowości Wola Suchożebrska na prostym odcinku drogi z nieustalonych na razie przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwnej strony Fordem Transitem. Kierujący Fordem wykonując manewr uniku przed zderzeniem z Toyota wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Następnie Toyota po odbiciu się od Forda uderzyła w kolejny samochód nadjeżdżający z naprzeciwka, tj. ciężarowego MAN-a. Po tym zderzeniu obydwa samochody zjechały do przydrożnych rowów. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniósł 58-letni mieszkaniec Siedlec, który kierował Toyotą. Dwaj pozostali kierowcy nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Jak ustalono to w czasie badania obydwaj byli trzeźwi. Ruch na trasie przez kilka godzin był całkowicie zablokowany, w tym czasie policjanci zorganizowali objazdy i kierowali ruchem. Obecnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia badane są przez pracujących przy tej sprawie funkcjonariuszy z posterunku w Suchożebrach.

Źródło: KMP Siedlce

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?