SPIN

POLICJA: Złapali włamywacza

Aneta Borkowska piątek, 19 marca 2010, 17:04 Aktualnie, Wydarzenia

Przedwczoraj 17 marca siedlecka policja zatrzymała 40 – latka, który usiłował okraść remontowane mieszkanie przy ulicy Sienkiewicza. Dzisiaj usłyszał zarzuty.

Około godziny 21 policjanci dostali zgłoszenie o włamaniu do mieszkania.  Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali 40 – latka, który próbował wynieść z lokalu dwie piły spalinowe. Mężczyzna pokonał skobel zabezpieczający drzwi od strychu i wykorzystując fakt, że nad mieszkaniem nie ma części stropu wszedł do środka. Przygotowane rzeczy związał sznurem z zamiarem wciągnięcia ich na strych. Złodziej słysząc kroki na klatce schodowej chcąc się ukryć przykrył się w rogu mieszkania znaleziona tam kurtką.  Na szczęście policja wraz z właścicielem bez problemu tą kryjówkę odkryli. Włamywacza przewieziono do siedleckiej komendy. Dzisiaj usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu za to do 10 lat pozbawienia wolności.

opr. abDodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?