SPIN

POLICJA: Wracając ze służby zatrzymali włamywacza

Beata Głozak środa, 31 marca 2010, 15:56 Aktualnie

Dzisiaj w nocy (31.03) po zakończonej służbie wracając do domu dwaj funkcjonariusze z siedleckiej KMP zatrzymali na „gorącym uczynku” przestępstwa sprawcę włamania do samochodu.

Obydwaj policjanci rozpoczęli wczorajszą służbę na drugiej zmianie. Właśnie dochodziła godz. 2 w nocy, gdy po służbie, w drodze do miejsca zamieszkania jednego z nich, ich uwagę zwrócił dziwny ruch w jednym z samochodów na parkingu. Zatrzymali więc swoje auto i zaczęli obserwować pojazd, w którym przed chwila coś się poruszyło. Za moment było już oczywiste, że w samochodzie tym przebywa jakaś osoba lecz jej zachowanie wskazuje na to, że stara się ona nie ujawniać. Funkcjonariusze zatrzymali prywatny samochód i postanowili sprawdzić to bliżej. Policyjna intuicja znów ich nie zawiodła. Okazało się, że w samochodzie przebywa włamywacz, który próbuje skraść z niego odtwarzacz CD. Natychmiast został obezwładniony i zatrzymany. O całym zdarzeniu poinformowano dyżurnego KMP. Sprawca, którym okazał się 30-letni mieszkaniec pow. siedleckiego został zatrzymany w areszcie. W najbliższym czasie odpowie za kradzież z włamaniem. Przestępstwo to zagrożone jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Radom

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?