SPIN

Siedleckie TBS rusza z inwestycją przy ul. Gospodarczej 10

Beata Głozak środa, 31 marca 2010, 17:51 Siedlce, Wydarzenia
Ruszyły dawno wyczekiwane prace Fot. Andrzej Filipek

Ruszyły dawno wyczekiwane prace Fot. Andrzej Filipek

„W chwili obecnej Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  zleciło wykonanie kanału sanitarnego w ulicy będącej łącznikiem ulic: Gospodarczej i Północnej. Do niego zostaną podłączone budynki siedleckiego TBS z rejonu ul. Gospodarczej” – czytamy w komunikacie przesłanym do redakcji przez Andrzeja Filipka, prezesa spółki.

„Rejon Energetyczny wybudował już nową stację transformatorową, która będzie zasilać w przyszłości wszystkie budynki STBS. Powyższe prace powinny zakończyć się lada moment. W kwietniu ma zostać ogłoszony przetarg na wykonawstwo pierwszego z budynków przy ul. Gospodarczej 10. Przetarg rozstrzygnięty będzie najprawdopodobniej na przełomie kwietnia i maja, a wykonawca na teren budowy wejdzie w drugiej dekadzie maja.”

Przypomnijmy, że dokumentacja na budowę wspomnianego bloku była gotowa od dawna a ostatnie tygodnie to dla Towarzystwa wyścig z czasem, bowiem pozwolenie na budowę miało skończyć się w tym roku. Więcej informacji już wkrótce.

opr. bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?