SPIN

Przedpremierowa tresura smoka

Beata Głozak niedziela, 4 kwietnia 2010, 00:15 Kultura
"Jak wytresować smoka" - kadr z filmu. Fot.MF

"Jak wytresować smoka" - kadr z filmu. Fot.MF

– Kto nie oglądał „Shreka”? Nie widzę. Kto nie oglądał „Madagaskaru”? Hymmm. Wstyd. A kto oglądał  „Jak wytresować smoka”? Teraz mamy do tego okazję. W poniedziałek, 5 kwietnia w NoveKino Siedlce przedpremierowy pokaz filmu.

„Jak wytresować smoka 3D”  to animowana komedia amerykańska w reżyserii Petera Hastingsa. Jej producentami są te same osoby dzięki którym obejrzeliśmy już: „Shreka”, „Madagaskar” i „Kung Fu Panda”.  Akcja filmu opartego na podstawie książki Cressidy Cowell „Jak wytresować smoka”, rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.

data: 5-6.IV godz.: 14.15, 18.30miejsce: NoveKino Siedlce bilet: pon. 23 zł, wt. 21 zł

Źródło: MF, opr. bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?