SPIN

Radny Szymański sugeruje polityczne rozstrzygnięcie przetargu?

Beata Głozak piątek, 30 kwietnia 2010, 13:18 Aktualnie

Podczas trwającej cały czas sesji miejskiej w punkcie dotyczącym podjęcia uchwały w sprawie aktualizacji „Programu Komunalnego Budownictwa Mieszkaniowego w Siedlcach na lata 2009-2015” rozgorzała dyskusja na temat budowy 20 pawilonów mieszkalnych. Radny miejski Leszek Szymański podzielił się także swoją wątpliwością w sprawie rozstrzygnięcia przetargu na wybudowanie i sfinansowanie budowy mieszkań komunalnych w naszym mieście. – Dlaczego wygrała go firma z Mińska Mazowieckiego, której prezesem jest przewodniczący miejskiego koła Platformy Obywatelskiej w Mińsku? Mieszkańcy chcą wiedzieć czy nie brane były względy polityczne w tym temacie.

Mariusz Dobijański, przewodniczący Rady Miasta Siedlce poprosił Kazimierza Paryłę, skarbnika miejskiego o pisemną informację o podmiotach biorących udział w przetargu. – Jeśli słyszę takie insynuacje, w które miesza pan członków Platformy Obywatelskiej, nie mogę nie zareagować – zwrócił się do Szymańskiego Dobijański.

Mimo takich słów projekt uchwały przeszedł większością głosów.

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?