SPIN

„Pierwsze urodziny kina bardzo na plus…”

Beata Głozak sobota, 1 maja 2010, 23:47 Siedlce, Wydarzenia

Darmowy seans dla urodzonych 1. maja, plakaty, cukierki, wejściówki na wybrany film, zwiedzanie kabiny projekcyjnej i tort, czyli NoveKino Siedlce obchodzi urodziny. – Prezenty i życzenia przyjmujemy jeszcze przez dwa dni – mówi Jacek Garbaczewski.

Dokładnie rok temu świętowano otwarcie NoveKino Siedlce. Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy naszego miasta dość szybko się do niego przekonali a dzisiaj mimo kiepskiej pogody przyszli o tym powiedzieć. Za nami pierwszy urodzinowy dzień. Do końca imprezy pozostały jeszcze dwa. Dwa dni nagród, obniżonych cen biletów, bungee toru i zwiedzania kabiny projekcyjnej. Jak urodzinowe przyjęcie oceniają jego goście?

P. Andrzej z synem Michałem: Byłem bardziej zainteresowany kabiną projekcyjną niż syn. Fot. AB

P. Andrzej z synem Michałem: Byłem bardziej zainteresowany kabiną projekcyjną niż syn. Fot. AB

Andrzej z synem Michałem: „Pierwsze urodziny bardzo na plus.”

Wrażenie bardzo dobre. Bardzo fajne atrakcje dla dzieci i atrakcyjne ceny biletów. Szkoda, że aura nie dopisała i dzieciaki nie mają za dużo zabawy przy zjeżdżalniach. Repertuar, który powstał z okazji urodzin kina jest bardzo dobry. Na pewno sobie z niego skorzystam. Jak wspominam wizytę w sali projekcyjnej? Nie spodziewałem się, że to może tak wyglądać od kuchni. Wyobrażałem sobie, że  wewnątrz stoi wielki projektor z wielkimi rolkami, które się kręcą. Byłem tym wszystkim zaskoczony. Fajnie. Wydaje mi się, że byłem bardziej zainteresowany niż mój syn. Nie wiem czy będziemy mogli przyjść na tort, ale może zdążymy. Jak często tu jesteśmy? Żona i ja staramy się być zawsze na nowościach dla dzieci. Pierwsze urodziny kina bardzo na plus. Widać, że osoby, które tu pracują wkładają we wszystko dużo serca.

NoveKino „urodziło się” 1. maja dlatego każda osoba, która urodziła się w tym dniu dostała prezent – wejściówkę na jeden z wyświetlanych dzisiaj filmów. Właśnie jedną z takich osób była Patrycja.

Patrycja nie mogła uwierzyć, że dostanie jedną z nagród. Fot. AB

Patrycja nie mogła uwierzyć, że dostanie jedną z nagród. Fot. AB

Patrycja, 14 lat : „Pogodą się nie przejmuję”

Właśnie byłam na filmie. Był śmieszny, dobrze się bawiłam i … dobrze było. Mama wyczytała o tej promocji i powiedziała mi a ja nie mogłam nie skorzystać. Przecież nie każdy ma taką szansę. W pewnym sensie nie mogłam też uwierzyć w takie nagrody. Czy bawiłam się na zewnątrz? Nie… Hmmm twierdzę, że jestem już na to trochę za duża. A pogoda? Pogodą się akurat nie przejmuję. Pewnie przyjdę jeszcze o godzinie siedemnastej żeby spróbować tortu a teraz czekam na wejście do kabiny projekcyjnej.

Tuż po godzinie 17. stało się to na co czekało wiele osób, szczególnie dzieci. Na ustawionym w holu NoveKino Siedlce stole pojawił się tort, który zniknął tak samo szybko jak został przyniesiony.

Na urodzinowej imprezie nie mogło zabraknąć również stałych bywalców kina.

„Świetnie, że NoveKino jest. A tort? Bardzo dobry.”

W NoveKino jesteśmy bardzo często, bo przynajmniej raz w miesiącu, ale zdarza się, że częściej. Repertuar jest naprawdę bardzo ciekawy i w zasadzie są wszystkie nowości jakie być powinny. Nie czekamy na premiery nie wiadomo ile. Świetnie, że to kino w ogóle jest. Pomysł z urodzinami jest bardzo fajny. Wydaje mi się, że zachęci do przyjścia tych, którzy jeszcze tu nie byli. Taka promocja.

Jacek Garbaczewski: "Okazało się, że nie jesteśmy sami, że mamy przyjaciół." Fot.AB

Jacek Garbaczewski: "Okazało się, że nie jesteśmy sami, że mamy przyjaciół." Fot.AB

 

 

 

Jacek Garbaczewski, dyrektor NoveKino Siedlce: „Prezenty trzeba liczyć w setkach”

Dopisali nam stali bywalcy, ale dużo było osób, które po raz pierwszy do nas przyszły. Jesteśmy usatysfakcjonowani tym co zobaczyliśmy a mianowicie tym, że nie jesteśmy sami. Na razie dostaliśmy jeden prezent, przyjmiemy każdy podarunek. Jesteśmy jeszcze drugiego i trzeciego więc czekamy. Ile sami rozdaliśmy? Trzeba liczyć w setkach. Dzisiaj są przede wszystkim dzieci, ale są też osoby, które są pasjonatami kinematografii. Mamy nadzieję, że kolejne urodziny po pierwsze będą mieć ładniejszą pogodę a po drugie zrobimy jest tak, że przekonają siedlczan aby spędzili ten czas z nami.

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?