SPIN

Informacja prasowa: Stadler sponsorem drużyny ze Skórca

Beata Głozak środa, 12 maja 2010, 22:23 Aktualnie

Stadler Polska został oficjalnym sponsorem Gimnazjalnego Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Naprzód” Skórzec (GLUKS „Naprzód” Skórzec), lokalnej, amatorskiej drużyny piłkarskiej ze Skórca.

Przed meczem, który odbył się dzisiaj o godz. 17:30 na stadionie piłkarskim GLUKS „Naprzód” Skórzec przy ulicy Siedleckiej 1 w Skórcu, firma Stadler dokonała oficjalnego przekazania 25-osobowej drużynie strojów piłkarskich oraz piłek do gry. Każdy zawodnik otrzymał trzy komplety strojów piłkarskich, dwa z krótkim rękawem i jeden z długim. Na wszystkich strojach oraz piłkach zostało umieszczone logo firmy Stadler.
„Stadler zdecydował się sponsorować Gimnazjalny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Naprzód” Skórzec, ponieważ kilku pracowników firmy Stadler Polska gra w tej drużynie. Zgodnie z filozofią firmy, Stadler zawsze chętnie wspiera działania, w które zaangażowani są jego pracownicy. Bardzo się cieszymy, że możemy uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności, do której należą nasi pracownicy oraz przyczyniać się do jej rozwoju. Jesteśmy również zadowoleni, że możemy wspierać naszych pracowników w realizacji ich pasji. Stadler jest dumny z wyników osiąganych przez drużynę ze Skórca i życzy jej wielu sukcesów w rozpoczętym sezonie” – powiedział Christian Spichiger, prezes Stadler Polska.
“Bardzo się cieszymy, że Stadler dołączył do grona naszych oficjalnych sponsorów. Chcielibyśmy podziękować firmie za nowe stroje piłkarskie oraz piłki do gry. Mam nadzieję, że nasza drużyna będzie sobie świetnie radzić w bieżącym sezonie piłkarskim, dzięki czemu będziemy mieli okazję do wspólnego świętowania jej licznych sukcesów” – dodał Wojciech Zgorzałek, prezes GLUKS „Naprzód” Skórzec.

Marta Milewska

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?