SPIN

Pobił i okradł – dzisiaj skazany na areszt

Beata Głozak czwartek, 13 maja 2010, 18:13 Siedlce, Wydarzenia
Dzisiaj 34-letni mężczyzna został skazany przez sąd. Fot. KMP Siedlce

Dzisiaj 34-letni mężczyzna został skazany przez sąd. Fot. KMP Siedlce

Dzisiejszą decyzją sądu w Siedlcach na miesiąc aresztu został skazany 34 – letni mieszkaniec naszego powiatu, który 7. maja na ulicy Sienkiewicza wraz z kolegami napadł na siedlczanina.

W ubiegłym tygodniu (07.05) siedlecka komenda została powiadomiona przez 34-letniego mieszkańca miasta, że około godz. 22. na ulicy Sienkiewicza w Siedlcach został on zaatakowany przez trzech mężczyzn. Sprawcy siłą wciągnęli go do pobliskiej bramy, pobili a następnie okradli. Łupem napastników padły: portfel z pieniędzmi, dwie karty bankomatowe i telefon komórkowy. Kilkudniowa praca funkcjonariuszy pionu kryminalnego została uwieńczona sukcesem. Wczoraj (12.05) zatrzymano pierwszego z napastników. Okazał się nim notowany już wcześniej przez policję 34-letni mieszkaniec pow. siedleckiego. Dzisiaj decyzją sądu został on aresztowany na miesiąc.

Obecnie pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze zmierzają do zatrzymania dwóch pozostałych napastników. Za popełnione przestępstwo mężczyznom tym grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Radom, opr.bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?