SPIN

ZAPROSZENIE: „O karierze przy kawie”

Beata Głozak czwartek, 20 maja 2010, 10:47 Aktualnie

W poniedziałek 24 maja o godz. 18. w Dębowym Dworku w Żelkowie, pod Siedlcami siedlecki Klub Kobiety organizuje spotkanie. W nieformalnej atmosferze przy kawie, herbacie i ciastku  panie  będą miały okazję poznać się, dyskutować i w konsekwencji wspierać nawzajem.

W programie poniedziałkowego spotkania  przewidujemy opowiedzieć
– o możliwościach jakie daje własny biznes (na przykładzie firmy Mary Kay)
– zbadamy nasz własny potencjał i możliwości kwestionariuszem, który określi nasz profil zawodowy
– pokażemy sposoby ułatwiające samodzielną diagnozę umiejętności oraz odkrywania źródeł własnej pasji i motywacji wewnętrznej. Zapisy na stronie www.klubkobiety.pl

Dlaczego uważamy, że takie spotkania są potrzebne? Z naszego doświadczenia wynika, że kobiety, wbrew obiegowej opinii, potrafią być solidarne i pomagać sobie nawzajem. Dlatego chcemy stworzyć nieformalną grupę kobiet wspierających się w biznesie. Zarówno kobiet które same prowadzą biznes, jak i takich,  które dopiero noszą się z takim zamiarem, ale np.  brakuje im odwagi, pomysłu bądź pieniędzy na dobry początek. Jest to również spotkanie dla tych pań,  które chcą dopiero odnaleźć drzemiący w nich potencjał. Same jesteśmy przykładem zaczątku takiej grupy, teraz chcemy poszerzać kręgi znajomych kobiet biznesu.

“Pracuj intensywniej nad sobą niż nad swoją pracą.
Jeśli będziesz ciężko pracowała nad swoim zajęciem, zarobisz na życie.
Jeśli będziesz ciężko pracowała nad sobą, zarobisz fortunę.”

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?