SPIN

Siedlecki DPS jutro otwiera drzwi

Beata Głozak piątek, 21 maja 2010, 13:57 Aktualnie

W sobotę 22 maja siedlecki Dom Pomocy Społecznej „Nad Stawami” zaprasza na Dzień otwarty, który potrwa od godz. 10. do 14.

Jak powiedziała spin Marzena Lipińska, wicedyrektor DPS, ma to być pierwsza z całego cyklu podobnych imprez. – Placówka będzie żyła swoim życiem a każda z zainteresowanych osób będzie mogła to życie zobaczyć. Na cztery godziny zostaną otwarte sale rehabilitacyjne, pokoje, nasi pracownicy odpowiedzią na wszystkie pytania gości. Jak mogliśmy zauważyć do tej pory, wiedza siedlczan na temat naszego funkcjonowania czy zasad przyjmowania jest niewielka stąd też decyzja aby to zmienić.

Dodatkową atrakcją będzie wystawa twórczości pensjonariuszy domu „Nad Stawami”. Zaprezentowane zostaną na niej wykonane różnymi technikami obrazy i wyroby rękodzielnicze. Całość zaś będzie oprawiona pokazem multimedialnym z wydarzeń siedleckiego DPS. W trakcie Dnia otwartego, będzie można również bezpłatnie zmierzyć ciśnienie krwi i poziom cukru.

bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?