SPIN

I Bieg Siedleckiego Jacka

Aneta Borkowska sobota, 22 maja 2010, 10:10 Siedlce, Wydarzenia

„Młody, wolny bez nałogów” – to hasło promujące zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną oraz nasze miasto. To także hasło I Biegu Siedleckiego Jacka, który odbędzie się już 5 czerwca.

Celem akcji jest propagowanie ruchu, sportu oraz pokazania młodzieży, że w taki sposób można spędzać wolny czas. Bieg ma także upamiętnić wizytę Jana Pawła II w Siedlcach. Trasa biegu będzie miała 10 kilometrów, a czas dla uczestnika nie może wynieść więcej niż 100 minut. W biegu udział może wziąć każdy powyżej 16 roku życia. Młodsi muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.

Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie formularza ze strony www.osir.siedlce.pl/bieg. Przyjmowane będą do 2 czerwca. Będzie także można zgłosić się w dniu zawodów. Opłata za udział w biegu to 20 zł. W ramach wpisowego kazżdy w uczestników dostanie: numer startowy, agrafki, chip, wodę oraz medal na mecie.

Biegi odbywać się będą w kategoriach:

– mężczyźni od 16 do 19 lat – kobiety od 16 do 19 lat,
– od 20 do 29 lat,
– od 30 do 39 lat,
– od 40 do 49 lat,
– mężczyźni od 50 do 59 – kobiety od 50 i starsze,
– mężczyźni od 60 do 69 lat,
– mężczyźni od 70 i starsi,

Bieg rozpocznie się o godz. 17. Start znajdować się będzie za stadionem OSIR, meta na ul. Józefa Bema. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.osir.siedlce.pl/bieg.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?