SPIN

Kolejna Wyprzedaż Garażowa

Aneta Borkowska sobota, 12 czerwca 2010, 20:46 Siedlce, Wydarzenia

Czy często podczas sprzątania napotykacie na rzeczy, których nie macie serca wyrzucić, ale i tak wiecie, że już się Wam nie przydadzą? Jeśli tak to mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia.

Już 13 czerwca startuje II Wyprzedaż Garażowa. Jest to doskonały sposób do tego, by pozbyć się np. niechcianego prezentu lub pamiątek z młodzieńczych lat. Wyprzedaż to także świetna inicjatywa dla tych, którzy kochają „zakupy”. Będą oni mogli poszaleć, bez spustoszenia portfela. Otóż na wyprzedaży obowiązuje zasada, że towar jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić, a targowanie się przy zakupach jest jak najbardziej wskazane. Podczas imprezy przygotowany będzie stoliczek charytatywny, gdzie można oddawać przedmioty na rzecz siedlczanki Ani Szyby. Będzie także kawiarenka gdzie w miłym towarzystwie będzie można zjeść dobre ciastko oraz napić się kawy czy herbaty .
Impreza odbędzie się w Hali Sportowej I LO im. B. Prusa, (ul. Floriańska 10) w godzinach między 11 a 20.

Osoby, które chcą wystawić swoje rzeczy na sprzedaż muszą do 10 czerwca zarezerwować stolik (opłata to tylko 10 zł.) w biurze Strychu lub telefonicznie (+48) 693 347 123. Uwaga tylko do godziny 16.

Projekt zorganizowany przez STRYCH POLSKA – CENTRUM ARTYSTYCZNE z pomocą Młodzieżowej Rady Miasta.

ab

Relacja z I Wyprzedaży Garażowej tutaj

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?