SPIN

APEL POLICJI: Kradną gdy śpimy

Aneta Borkowska wtorek, 15 czerwca 2010, 13:27 Siedlce, Wydarzenia

W  ostatnich kilku dniach doszło do kradzieży w naszym mieście.  Złodziej wchodzi do mieszkań w czasie późnych godzin nocnych przez pozostawione przez właścicieli mieszkań otwarte drzwi balkonowe. W związku z tym policja apeluje o ostrożność.

10 czerwca około godz. 3.50 nad ranem sprawca widząc otwarte drzwi balkonowe mieszkania znajdującego się na I pietrze bloku na terenie osiedla Poznańska wszedł do jego środka. Na szczęście nie zdołał nic skraść ponieważ został spłoszony przez właścicielkę, która w porę zauważyła intruza. Złodziej wyskoczył z mieszkania przez balkon i uciekł się z miejsca zdarzenia. Do podobnego zdarzenia doszło 11. czerwca około godz. 2.00. Sprawca ponownie korzystając z otwartych drzwi balkonowych w domu jednorodzinnym na terenie osiedla Warszawska wszedł do środka i wykorzystując sen domowników skradł dokumenty, pieniądze i inne przedmioty.
W związku z tymi przestępstwami policja apeluje o zamykanie na noc drzwi balkonowych nawet w mieszkaniach znajdujących się na wyższych piętrach co będzie uniemożliwiało sprawcy wtargnięcie do domów.

opr. ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?