SPIN

„Głosuję na Bronka” – wyborczy autobus w Siedlcach (GALERIA)

Beata Głozak środa, 16 czerwca 2010, 20:25 Siedlce, Wydarzenia
Przy autobusie byli głównie samorządowcy. Fot.AB

Przy autobusie byli głównie samorządowcy. Fot.AB

Filipek, Karaś, Kordecki, Kozaczyński, Niedziółka, Silny i Sosnowska. Siedleccy samorządowcy razem z pasażerami Błękitnego Tour Mazowsze zachęcali do głosowania na Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich. Pierwsza tura już w najbliższą niedzielę. Kto razem z nimi powie „głosowałem na Bronka”?

Dziś tuż po godzinie 16. do Siedlec przyjechał autobus Błękitny Tour Mazowsze. Był to jeden z 20 autokarów z sympatykami Platformy Obywatelskiej, którzy od niedzieli jeżdżą po Polsce i namawiają do oddania głosu na Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich. W naszym mieście na przyjazd „Błękitnego” czekali głównie siedleccy samorządowcy. Na plac im. gen. Wł. Sikorskiego przyszli m.in. radny Marek Kordecki, poseł Jacek Kozaczyński, wiceprezydent Marta Sosnowska, Jan Niedziółka i Andrzej Silny. W trakcie kilkunastominutowego spaceru ul. Piłsudskiego razem z pasażerami autobusu ubranymi w koszulki z hasłem „Głosuję na Bronka” rozdawali napotkanym osobom wyborcze foldery.

bg/fot.ab

no images were found

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?