SPIN

Zderzył się z ciężarówką

Aneta Borkowska czwartek, 24 czerwca 2010, 15:49 Siedlce, Wydarzenia

Dziś (24 czerwca) około godz. 2.40 nad ranem na drodze krajowej nr 2 (trasa Warszawa – Moskwa) w okolicach miejscowości Polaki doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 21-letni mieszkaniec pow. siedleckiego.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów 21-letni kierowca audi jadąc od strony Siedlec w kierunku Warszawy utracił panowanie na samochodem, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z jadącym z samochodem ciężarowym volvo. Uszkodzenia pojazdów świadczą o tym, że siła uderzenia była potężna. Przód samochodu osobowego został doszczętnie zniszczony, a silnik z pojazdu znajdował się kilkadziesiąt metrów od wraku auta. W ciężarówce i jej przyczepie uszkodzone zostały osie jezdne pojazdu. Do godz. 8. ruch na trasie był całkowicie zablokowany. W tym czasie policjanci zorganizowali objazdy, na które kierowano podróżnych. Najprawdopodobniej przyczyną tego zdarzenia była nadmierna prędkość, jaką rozwinął kierujący samochodem audi.

opr. ab/źródło KWP Radom/Fot. Janusz Mazurek

2 komentarze

  1. Ligia dodano 12 lat temu

    Żal mi rodziny… ale jednego mordercy drogowego mniej.

  2. Anonim dodano 12 lat temu

    Znam go pochodzi z Bojmia gm. Kotuń nazywał się ****.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?