SPIN

Apoloniusz Tajner na sesji miejskiej

Beata Głozak piątek, 25 czerwca 2010, 10:42 Aktualnie

– Można powiedzieć, że klub siedleckich narciarzy jest w ekstraklasie. Kiedy dowiedziałem się, że tu tak prężnie ten sport rozwija się nie chciało mi się wierzyć, bo to nie jest tak dobre miejsce dla niego. Grzegorz Staręga zrobił to wszystko nie prosząc nikogo o pomoc a teraz jemu ta pomoc się należy. Dlatego też przywiozłem taką wstępną umowę w której zobowiązuję Związek do współpracy z miastem na różnych płaszczyznach sportu. Wiem, że nie jestem tutaj ostatni raz. Przyjadę tutaj z żoną. Gratuluję prezesowi wejścia do I ligi koszykówki a Radzie Miasta Siedlce inwestycji – powiedział Apoloniusz Tajner, który jest obecny na miejskiej sesji.

Grzegorz Staręga dostał statuetkę za swoją działalność a kilkoro zawodników UKS Rawa Siedlce ( m.in. Maciej Staręga, Anna Staręga, Nina Grzebisz, Natalia Grzebisz – dzisiaj nieobecna, Anna Bielecka, Patryk Borkowski, Weronika Marczak i Weronika Wyszomirska) torby podróżne.

Wojciech Kudelski, prezydent Siedlec poinformował, że najprawdopodobniej między młodzieżą siedlecką a młodzieżą z Wisły nastąpi wymiana.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?