SPIN

OCZAMI KOBIET: „Ty i ja i wszyscy których znamy”

Aneta Borkowska poniedziałek, 28 czerwca 2010, 13:25 Kultura, Wydarzenia
"Ty i ja i wszyscy których znamy" - kadr z filmu Fot.MF

"Ty i ja i wszyscy których znamy" - kadr z filmu Fot.MF

NoveKino zaprasza na kolejny film z cyklu Oczami Kobiet. Tym razem zobaczymy komediodramat „Ty i ja i wszyscy których znamy” w reżyserii Miranda July. Film, który zdaniem krytyków można po pierwszych minutach pokochać lub znienawidzić całym sercem.

Film opisuje historię gromady zwariowanych bohaterów – artystki, sprzedawcy butów, trójki nastolatków i dwóch małych chłopców. Wszystkich bohaterów łączy jedno, wszyscy poszukują miłości, ale każdy z nich robi to po swojemu. Artystka będzie używać sobie tylko znanych artystycznych tricków, sprzedawca butów długo będzie się przed uczuciem bronić. Troje nastolatków uzna, że miłość = sex, a pewien kilkuletni chłopiec wda się niechcący w internetowy romans. Dzieci będą przeżywać dylematy dorosłych, a starsi poznają, co oznacza samotność w sieci. Mimo postępów w technologii i nieograniczonej komunikacji między ludźmi, najtrudniej jest spojrzeć miłości prosto w oczy.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?