SPIN

Dni Gminy Zbuczyn już 25 lipca

Aneta Borkowska środa, 14 lipca 2010, 13:18 Kultura, Wydarzenia
Zespół Folkoperacja Fot.www.zbuczyn.pl

Zespół Folkoperacja Fot.www.zbuczyn.pl

Już po raz szósty Urząd Gminy Zbuczyn wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury organizują festyn z okazji Dni Gminy. Od lat jest to największe letnie wydarzenie w na tym terenie, a otwarty charakter imprezy jest doskonałą okazją do przyjemnego spędzenia wolnego czasu.

W ramach tegorocznych obchodów dla mieszkańców gminy zaplanowane są liczne atrakcje m.in. wystawa sprzętu rolniczego, bezpłatne badania profilaktyczne, bezpłatne znakowanie rowerów, konsultacje z pracownikami Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ośrodka Doradztwa Rolniczego i Agencji Rynku Rolnego, wystawy sztuki ludowej oraz wesołe miasteczko dla najmłodszych.
W niedzielne popołudnie da koncert zespół The Postman. Grupę stanowi czwórka bardzo charyzmatycznych muzyków, którzy z pasją i fascynacją próbują przekazać atmosferę, którą dziesiątki lat temu stworzyło The Beatles. Tuż po grupie The Postman wystąpi Folkoperacja zespół muzyczny, który tworzą muzycy pochodzący z Beskidu Śląskiego. W ich muzyce obecne są elementy muzyki ludowej.

Impreza odbędzie się 25 lipca na placu Gminnego Targowiska w Zbuczynie.

źródło oraz zdjęcie www.zbuczyn.pl/ opr. ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?