SPIN

Szykują się zmiany w Pogoni

Aneta Borkowska piątek, 16 lipca 2010, 12:48 Siedlce, Sport, Wydarzenia
Od lewej: Łukasz Wójcik, Krzysztof Kamiński, Kamil Tomas. Fot. www.mkppogonsiedlce.pl

Od lewej: Łukasz Wójcik, Krzysztof Kamiński, Kamil Tomas. Fot. www.mkppogonsiedlce.pl

Szykują się zmiany w kadrze Pogoni na przyszły sezon. Wiemy kogo nie zobaczymy już „u siebie” na boisku. Wiemy także kim włodarze MKP są zainteresowani.

Najprawdopodobniej w najbliższym czasie siedlecki klub opuszczą: Siergiej Filippow, Krzysztof Kamiński, Kamil Tomas oraz Łukasz Wójcik. Filippow, białoruski napastnik wraca do swojego poprzedniego klubu Spartaka Szkłów. Kamiński, bramkarz testowany był ostatnio przez Wisłę Płock. Piłkarz podpisał z klubem kontrakt i na jesieni zagra już w ich barwach.Tomas, najprawdopodobniej odejdzie do II – ligowego klubu. Rozmowy z Pogonią w sprawie piłkarza prowadzi obecnie Znicz Pruszków. Ostatni z wymienionych, Wójcik testowany przez Wisłę Kraków występującą w Młodej Ekstraklasie ma szansę wzmocnić ich drużynę.
Pogoń obecnie testuje kilku piłkarzy: Pape Samba Ba, Rafał Komosa, Kamil Gryczan, Wasim Mohammed Ibrahim Raef, Mahomed Wafik Mahmoud Mostafa. Trenerom oraz zarządowi szczególnie podoba się Pepe Samba Ba, który bardzo dobrze wypadł w ostatnich sparingach. Zawodnik grał już w Lechu Poznań, Górniku Polkowice, Odrze Opole i Zniczu Pruszków.
Obecnie trwają także rozmowy z zawodnikami z obecnej kadry, by przedłużyć z nimi umowy. Na dniach do Siedlec przyjechać ma stoper Wiktor Borowickij.

opr. ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?