SPIN

KINO: Dzwoneczek i uczynne wróżki

Aneta Borkowska piątek, 23 lipca 2010, 11:48 Kultura, Wydarzenia
"Dzwoneczek i uczynne wróżki" - kadr z filmu. Fot. MF

"Dzwoneczek i uczynne wróżki" - kadr z filmu. Fot. MF

Świat magii i czarów jest bardzo ulotny i nie powinien nigdy spotkać się ze światem ludzi. Co jednak stanie się gdy mała wróżka zostanie „złapana” przez prawdziwą dziewczynkę? Już dzisiaj wszystkie dzieci (i nie tylko) mogą się przekonać, gdyż właśnie na ekrany siedleckiego kina weszła bajka „Dzwoneczek i uczynne wróżki”.

Jest to już trzecia część przygód małej wróżki o imieniu Dzwoneczek. Tym razem akcja toczy się na lądzie, a nie jak do tej pory na Nibylandii. Pewnego letniego dnia mała dziewczynka zauważyła Dzwoneczek, która zapuściła się za daleko w ludzką wioskę. To nie powinno się wydarzyć i dlatego pozostałe wróżki wyruszają jej na ratunek. Jednak zanim odnajdą swoją przyjaciółkę, Dzwoneczek zaprzyjaźnia się z samotną dziewczynką i postanawia pomoc jej rozwiązać rodzinny problem. Sprawa jest na tyle ważna, że wróżka decyduje się narazić własne bezpieczeństwo, aby doprowadzić do pomyślnego zakończenia.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?