SPIN

Będzie parking przy ul. Sokołowskiej 81

Beata Głozak czwartek, 29 lipca 2010, 17:07 Siedlce, Wydarzenia
W tej chwili parking przy ul. Sokołowskiej 81 pozostawia wiele do życzenia.

W tej chwili parking przy ul. Sokołowskiej 81 pozostawia wiele do życzenia.

W najbliższy poniedziałek lub wtorek siedlecki magistrat przekaże wykonawcy pod budowę teren znajdujący się  przy budynkach na ul. Sokołowskiej 81 i 83. Zgodnie z planami zostanie tam wykonana przebudowa ulicy dojazdowej. Jak poinformował nas Wojciech Cylwik, naczelnik Wydziału Dróg w UM, oprócz tego powstaną także cztery parkingi.

To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla, którzy od lat skarżą się na kiepską nawierzchnię w tych miejscach. Możliwe, że komfort podczas parkowania samochodów będziemy mieć już pod koniec wakacji, bo jak podkreśla Cylwik wykonawca będzie się o to starał. Według planów budżetowych na przebudowę ulicy przy obu budynkach władze miasta przeznaczyły 800 tys. złotych.

bg

2 komentarze

  1. jejku! dodano 11 lat temu

    Nie powiedzieli kiedy wypoziomują ten teren?

  2. jamaica dodano 11 lat temu

    skoro UM pozwolił wybudować firmie pana Strusa osiedle przy ul. Dylewicza bez miejsc parkingowych, to nie tech podobne parkingi wybudują również tam. Też płacimy podatki!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?