SPIN

POWIAT: Weekendowe wypadki na drogach

Aneta Borkowska poniedziałek, 2 sierpnia 2010, 14:10 Siedlce, Wydarzenia
Prawie zawsze przyczyną wypadków jest nadmierna prędkość Fot.BG

Prawie zawsze przyczyną wypadków jest nadmierna prędkość Fot.BG

W weekend na powiatowych drogach doszło do trzech wypadków drogowych. Na szczęście nikt nie zginął, ale obrażenia jakie odnieśli poszkodowani mogą być bardzo poważne i zostać już na całe życie. W związku z tym policja apeluje o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

1 sierpnia około godz. 2.30 w Dąbrowie (gmina Przesmyki) 19 – letni kierowca audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia 16 – letnia pasażerka doznała urazu kręgosłupa i została przewieziona do szpitala. Kierowca był trzeźwy.
Tego samego dna o godz. 16.30 w Kolonii Żelków 29 – letni kierowca motoru suzuki podczas wyprzedzania zderzył się z peugeotem. Motocyklista doznał urazu prawego kolana oraz kręgosłupa i musiał zostać zabrany do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
Niecałą godzinę później w Czepielinie (gmina Mordy) 23- letni kierowca audi na prostym odcinku drogi zjechał nagle na sąsiedni pas i zderzył się z fordem focusem. W wyniku uderzenia obrażeń doznał 12 – letni chłopiec. Z urazem kręgosłupa został umieszczony w szpitalu.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?