SPIN

Gryfowisko już za chwilę

Aneta Borkowska czwartek, 12 sierpnia 2010, 09:47 Kultura, Wydarzenia

14 sierpnia w Stanicy nad zalewem rozbrzmiewać będą rock`n`rollowe rytmy. Tego dnia odbędzie się II Gryfowisko, czyli wielki motocyklowy piknik.

Uczestnicy imprezy oprócz słuchania muzyki będą mogli podziwiać maszyny motocyklistów z siedleckiego klubu Gryf. Ponadto organizatorzy przewidzieli zabawy, konkursy, atrakcje dla najmłodszych oraz wielkie ognisko.

Na scenie zaprezentują się:
the Damrockers – grupa pochodząca z Kaszub, która śpiewa właśnie po kaszubsku. Wydane przez nich płyty zebrały świetne recenzje, a oni sami stali się jedną z częściej wykorzystywanych kapel jako support zagranicznych gwiazd.
Soulburners – grupa pochodząca z Warszawy. Mówią, że graja motor rocka dla porządnych rockmanów. Ich atutem jest dynamika oraz ostre gitarowe dźwięki.
Dog Ulgy – grupa, przy której nikt nie stoi w miejscu. Jeśli ktoś lubi muzykę z Pulp Fiction to nie może nie przyjść na ten koncert.
Rocket Mary – grali w ubiegłym roku. W swojej twórczości łączą mocnego rock`n`rolla z punkiem i brzmieniami Motorhead.
Oprócz zaproszonych zespołów na scenie zobaczymy także nasze siedleckie kapele jak: Mary Sue oraz Midway.

Impreza rozpocznie się o godz. 15. Bilety po 10 zł, w cenę wliczone jest do wyboru: napój, piwo lub coś z grilla. Organizatorzy zapewnili także pole namiotowe dla przyjezdnych.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?