SPIN

KINO: Zejście 2

Aneta Borkowska czwartek, 12 sierpnia 2010, 11:32 Kultura, Wydarzenia
"Zejście 2" - kadr z filmu Fot. MF

"Zejście 2" - kadr z filmu Fot. MF

Lubisz się bać? Mamy coś dla Ciebie. Od jutra w kinach mrożąca krew w żyłach kontynuacja uznanego przez krytykę horroru Zejście. Film Neila Marshalla uznany jest za jeden z najlepszych, zaskakujących i wielokrotnie nagradzanych horrorów ostatnich lat. Jutro będzie można zobaczyć jego drugą część.

Oszołomiona, zakrwawiona i oniemiała po traumatycznych przejściach Sarah Carter wyłania się samotnie z labiryntu jaskiń w Appalachach, gdzie rozegrały się zdarzenia, stanowiące fabułę Zejścia. Miejscowy szeryf Redmond Vaines zmusza ją do ponownego zejścia pod ziemię, żeby pomogła ekipie ratunkowej w desperackich poszukiwaniach jej pięciu zaginionych przyjaciółek. Kiedy ekipa zagłębia się coraz bardziej w labirynt jaskiń, Sarah zaczyna sobie coraz więcej przypominać i uświadamiać przerażający los, jaki grozi członkom misji ratunkowej. Tylko ona zna potwory, ukrywające się w mroku jaskiń. Jednak tym razem czeka ich spotkanie z nowym plemieniem tych podziemnych istot, endogamicznych, zdeformowanych i jeszcze bardziej zdziczałych niż te, którym Sarah musiała stawić czoło.

ab

Komentarze (1)

  1. Gina dodano 11 lat temu

    Lubie i idę!!!! pierwsza część jest za…bista!!!!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?