SPIN

Utrudnienia drogowe w mieście

Aneta Borkowska środa, 25 sierpnia 2010, 10:45 Siedlce, Wydarzenia

W związku z licznymi robotami drogowymi w mieście przed kierowcami trudny okres. Już za parę dni (30 sierpnia) rozpocznie się remont ulicy Prusa. Trwa wymiana chodników przy ul. Rynkowej a ul. E. Orzeszkowej jest otwarta nadal tylko w połowie.

Roboty budowlane na ul. Błonie

Roboty budowlane na ul. Błonie

Największe utrudnienia w ruchu pojawią się wraz z remontem ul. Prusa. Przebudowywany będzie odcinek od ronda Arcta (ul. Kazimierzowska) do ronda Górskiego (obok straży pożarnej). W związku z tym już dzisiaj podajemy tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Samochody osobowe będą mogły jeździć ulica Bema do dzielnicy Nowe Siedlce, a potem na ul. Jagiełły. Ciężarówki natomiast będą wjeżdżały do centrum miasta. Przejezdna będzie także ulica Wiszniewskiego, ale służyć ma tylko i wyłącznie dla ruchu lokalnego.

ab

3 komentarze

 1. Marek dodano 11 lat temu

  No i się zacznie… Może redakcja zacznie umieszczać co jakiś czas aktualne prace na ulicach? To ułatwiłoby waszym stałym czytelnikom poruszanie się po mieście jak byście zaczęli pisać na przykład o robotach i ew. korkach z wyprzedzeniem tygodniowym? Co? jak myslicie?

 2. mr dodano 11 lat temu

  HURRA! Wybory! Wzieli sie za ulice, jak co 4 lata! 🙂

 3. kierowca dodano 11 lat temu

  Zamiast zacząć prace 1 lipca i zakończyć je w czasie wakacji, gdy ruch jest mniejszy, zamykają ul. Prusa teraz, gdy natężenie ruchu samochodowego gwałtownie wzrasta. Miasto zostanie sparaliżowane.
  Jest bardzo prawdopodobne, że winę za ten akt sabotażu ponosi p. Wojciech Cylwik – naczelnik wydziału dróg UM Siedlce.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?