Remis MKP Pogoń

Aneta Borkowska sobota, 28 sierpnia 2010, 19:08 Sport, Wydarzenia
Spotkanie z Narwią; 28. sierpnia stadion przy ul. Prusa

W deszczu na stadionie przy ul. Prusa siedlecka Pogoń remisem 3:3 zakończyła spotkanie z Narwią Ostrołęka, choć dzisiejszy mecz inaugurujący rundę jesienną mógł mieć inny wynik. Po pierwszej połowie biało – niebiescy prowadzili z przeciwnikiem 2:1. Pierwsze gole dla MKP strzelili Daniel Jezierski i niezawodny Jacek Kosmalski. Trzecia bramka dla siedlczan to w 56. minucie zasługa Marcina Paczkowskiego. Narew, która zajmuje jedno z ostatnich miejsc w w ligowej tabeli przyjechała do Siedlec w mocnym składzie a swoje zacięcie pokazała w drugiej połowie meczu doprowadzając do remisu z Pogonią. Ostatniego gola, który ustanowił wynik meczu na 10 minut przed jego końcem strzelił Mariusz Marczak z Narwi.

Kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe z Radomiakiem Radom już 1 września o godz. 17.