SPIN

A jednak. MKP Pogoń ma nowego bramkarza

Beata Głozak środa, 1 września 2010, 13:19 Kraj i świat, Sport, Wydarzenia
Jarosław Paśnik. Fot. www.mkppogonsiedlce.pl

Jarosław Paśnik. Fot. www.mkppogonsiedlce.pl

Nieoficjalne informacje o tym, że Jarosław Paśnik będzie nowym bramkarzem w siedleckim klubie MKP Pogoń docierały w ostatnim czasie z Radomiaka Radom – zespołu, w którym Paśnik  swego czasu występował.

Wczoraj, czyli na kilka godzin przed zamknięciem okienka transferowego, 27 – letni bramkarz podpisał kontrakt z Pogonią na okres do końca bieżącego sezonu. Dodatkowo, po 15. listopada każda ze stron może rozwiązać kontrakt.

Jarosław Paśnik jest wychowankiem Promnika Łaskarzew. Ponadto występował w MG MZKS Kozienica i Zrywie Sobolew. Był w kadrze ekstraklasowej Polonii Warszawa, ale nie było mu dane zadebiutować na najwyższym stopniu rozgrywek w Polsce. Ma za sobą wiele występów na I-ligowych boiskach w barwach Ruchu Chorzów i Znicza Pruszków. 27-letni golkiper na wiosnę 2008 roku występował w III-ligowym Radomiaku Radom. Od dwóch ostatnich sezonów grał swoim macierzystym klubie Promniku.

źródło: MKP Pogoń

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?