SPIN

Dobijański kandydatem na prezydenta. Jest czy nie jest?

Beata Głozak wtorek, 7 września 2010, 16:58 Siedlce, Wydarzenia
Mariusz Dobijański - kandydat PO na prezydenta Siedlec w wyborach samorządowych?

Mariusz Dobijański - kandydat PO na prezydenta Siedlec w wyborach samorządowych?

Dzisiaj na stronie internetowej jednej z siedleckich gazet pojawiła się informacja o tym, że Mariusz Dobijański, przewodniczący Rady Miasta Siedlce jest kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta naszego miasta w wyborach samorządowych.

Sam Mariusz Dobijański poproszony o potwierdzenie wiadomości powiedział nam, że decyzje ostateczne jeszcze nie zapadły, bo kandydatura musi zostać zaakceptowana na wyższym szczeblu.

– Decyzja w samych Siedlcach zapadła w ubiegły piątek – dodał w krótkiej telefonicznej rozmowie.

Piotr Karaś, członek zarządu koła powiatowego Platformy potwierdził słowa Dobijańskiego.

– Głosowanie miało miejsce w piątek. Oprócz Mariusza Dobijańskiego kandydatem był także Marek Kordecki, przewodniczący koła powiatowego PO. Za kandydaturą Mariusza Dobijańskiego głosowało 47 osób, za kandydaturą Marka Kordeckiego – 36 osób. Decyzja nie jest jednak jeszcze oficjalna. Teraz zaakceptować musi ją zarząd regionu – zakończył Karaś.

Przypomnijmy. W tej chwili znany jest tylko jeden pewny kandydat na prezydenta Siedlec. Jest nim Maciej Drabio, miejski radny wystawiony przez SLD już 20. lutego tego roku. Wszystko wskazuje na to, że kandydatem PiS będzie Wojciech Kudelski, obecny prezydent – ale do tej chwili ta informacja nie została potwierdzona przez Prawo i Sprawiedliwość.

bg

2 komentarze

  1. tragedia dodano 11 lat temu

    ło matko, każdy tylko nie ten.

  2. tragedia dodano 11 lat temu

    niech ten pan nauczy się jak należy się prezentować, zachowywać itp, itd. Czy umie zapiąć marynarkę jak wstaje do przemówienia?????????????

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?