SPIN

Policjanci wyjaśniają sprawę śmierci przed szpitalem

Beata Głozak czwartek, 9 września 2010, 15:56 Siedlce, Wydarzenia

Siedlecka policja prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny, który zmarł wczoraj przed  budynkiem szpitala wojewódzkiego. Zgłoszenie od pracowników szpitala wpłynęło do komendy około godziny 6.40. Jak wstępnie ustalili policjanci  pacjent samowolnie opuścił oddział szpitalny i od tej chwili nie wiadomo co się stało.

– Wiemy, że mężczyzna został  przewieziony do szpitala 7 września około godziny 18.  – mówi Jerzy Długosz, oficer prasowy policji. – I wiemy, że o 22. samowolnie go opuścił. Mężczyzna był ranny w głowę i pod tak znacznym wpływem alkoholu, że nie potrafił podać swoich danych, dlatego w tym momencie ustalamy jego tożsamość – dodaje.

Mężczyzna to najprawdopodobniej 50 – latek, szczupłej budowy ciała i wzrostu około 170 cm. W chwili śmierci miał na sobie czarną, skóropodobną kurtkę, pod nią drugą dżinsową, dżinsy oraz brązowe sznurowane pantofle.

– Najprawdopodobniej do śmierci doszło w skutek wyziębienia organizmu – tłumaczy Długosz. – Więcej na ten temat będziemy wiedzieć po sekcji zwłok mężczyzny, ale ta zostanie przeprowadzona dopiero po niedzieli.

Policjanci sprawdzają też czy personel szpitala dopełnił wszystkich procedur związanych z pobytem mężczyzny w placówce i jak doszło do samodzielnego opuszczenia szpitala przez pacjenta.

ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?