SPIN

Konkurs fotograficzny dla mieszkańców Mazowsza

Aneta Borkowska czwartek, 16 września 2010, 11:21 Siedlce, Wydarzenia

Wczoraj ruszyła piąta edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”. Zdjęcia oddające ducha, charakter i urok Mazowsza  można przesyłać do 15 października (decyduje data stempla pocztowego). Jest o co walczyć, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

„Mazowsze bliskie sercu” to konkurs skierowany zarówno do tych młodszych, jak i nieco starszych. Udział w nim mogą wziąć wszyscy, którzy lubią fotografować, mieszkają lub uczą się na Mazowszu, a co ważne znają miejsca, które warto pokazać innym za pomocą fotografii.
W tym roku uczestnicy konkursu mogą nadsyłać po trzy zdjęcia w ramach każdej z dwóch kategorii: krajobraz i architektura. Format fotografii nie może być mniejszy niż 13×18 cm. Każda zgłaszana do konkursu praca powinna być opisana na odwrocie – tytuł konkursu, tytuł zdjęcia, miejsce wykonania fotografii lub nazwa fotografowanego obiektu, kategoria, imię, nazwisko i adres autora, telefon oraz e-mail.
Na zwycięzców konkursu w obu kategoriach czekają atrakcyjne nagrody pieniężne: 3 tys. zł – za zajęcie pierwszego miejsca, 2 tys. zł – za zajęcie drugiego miejsca oraz 1,5 tys. zł – za zajęcie trzeciego miejsca. Osoby wyróżnione otrzymają zestawy upominkowe.

Prace w formie odbitek wraz z zapisem na płycie CD należy składać bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Jagiellońska 26, 03-719 Warszawa lub przesyłać na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Okrzei 35, 03-715 Warszawa z dopiskiem: Konkurs „Mazowsze bliskie sercu”.

Regulamin konkursu oraz wszelkie potrzebne pliki tutaj

opr. ab

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?