KPS Siedlce wygrał z Hajnówką 3:0 (RELACJA)

Beata Głozak sobota, 18 września 2010, 18:08 Sport, Wydarzenia
KPS Siedlce. Fot. Grzegorz Walczak

W hali OSiR przy ul. Bolesława Prusa 6 trwa spotkanie II rundy Pucharu Polski w siatkówce mężczyzn podczas którego KPS Siedlce podejmuje Pronar Parkiet Hajnówkę.

Prezentujemy podstawowe składy na spotkaniu:

KPS Siedlce: Wojciech Ranecki, Paweł Rejowski, Paweł Łęgowski, Bartosz Jesień, Maciej Krzaczek – kapitan, Mariusz Pruski, Paweł Kowal – libero.

Pronar Parkiet Hajnówka: Bartłomiej Sikorski, Tomasz Narowski, Bartłomiej Kuźnik, Janusz Ignaciuk, Maciej Kulis – libero, Bartosz Zrajkowski – kapitan, Marek Wawrzyniak

Zaczął się pierwszy set, w którym siedlczanie przeszli od razu do ataku. Po 7 minutach meczu KPS prowadzi z gośćmi 7:5. Po pierwszej przerwie technicznej gospodarze prowadzą już 7 punktami wygrywając 12:5.

godz. 18:13 – czas dla Hajnówki – Siedlce prowadzą z Pronarem 15:6. Po przerwie pierwszy as serwisowy dla KPS. Pierwsza zmiana w zespole gości.

godz. 18: 16 – KPS rozgramia u siebie w pierwszym secie Pronar Parkiet 21:7.

godz. 18: 19 – KPS Siedlce prowadzi z Hajnówką 23:10. Na zagrywce goście. Zdobywają 11 punkt.

godz. 18:19 – Pierwsza piłka setowa dla KPS. Wynik 25:11.

godz. 18:23 – zaczyna się II set.

godz. 18:26 – Siedlczanie prowadzą w drugim secie 5:4. Walka zaczyna robić się coraz bardziej wyrównana. Hajnówka coraz rzadziej oddaje punkty.

godz. 18:30 – Zagrywają goście. 9:7 prowadzi KPS Siedlce.

godz. 18:33 – Siedlczanie znowu zaczynają uciekać Pronarowi. Jest 13:10. 13 punkt dla drużyny KPS w drugim secie zdobywa środkowy Bartosz Jesień.

godz. 18:39 – KPS prowadzą w drugim secie 19:15.

godz. 18:43 – Po dobrym bloku Krzaczka siedlczanie prowadzą z Hajnówką już 3 punktami. 21:18

godz. 18:43 – Skuteczny blok zawodnika Pronaru i wynik 22:20 dla KPS Siedlce

godz. 18:44 – KPS wygrywa kolejnego seta. 25:21

godz. 18:50 – Po asie serwisowym KPS prowadzi w trzecim secie z Hajnówką 3:2.

godz. 18:55 – 9:5 prowadzi w trzecim secie KPS.

godz. 18:57 – Siedlczanie prowadzą w trzecim secie 6 punktami 12:6. Na zagrywce KPS.

godz. 19:00 – Z 8 punktami przewagi KPS nie daje szans swoim przeciwnikom. Jest 15:6. Na zagrywce 5 raz z rzędu Paweł Rejowski.

godz. 19:02 – 15:9 prowadzi KPS

godz. 19:03 – 18:9 podwyższa przewagę siedlczan Bartosz Jesień

godz. 19:05 – 20:10 prowadzi KPS Siedlce.

godz. 19:07 – KPS zdobywa 12 punktową przewagę nad rywalami. Jest 23:11

godz. 19:08 – Piłka meczowa dla KPS. KPS wygrywa 25:11. KPS jest w III rundzie Pucharu Polski