SPIN

Studia pomostowe dla pielęgniarek na Collegium Mazovia. Od dzisiaj zapisy

Beata Głozak poniedziałek, 20 września 2010, 08:50 Aktualnie, Wydarzenia

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa (dawna WSFiZ) uruchamia studia pomostowe pierwszego stopnia na kierunku pielęgniarstwo. Zajęcia  prowadzone będą przez Wydział Nauk o Zdrowiu. Uczelnia jest w stanie przyjąć 150 osób.

Przedstawiamy daty naboru; tryb niestacjonarny. Zapisy odbywać się będą w Dziale Spraw Studenckich, w godz. 8.- 16. w dniach:
• od 20 do 25 września 2010 r.

Collegium Mazovia planuje także uruchomienie kształcenia pielęgniarek i pielęgniarzy na studiach pomostowych w ramach  ścieżki A, C, D, E. Kształcenie będzie odbywać się zgodnie z wytycznymi zawartymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 11 maja 2004 roku w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia studiów zawodowych na kierunku pielęgniarstwo lub położnictwo przeznaczonych dla pielęgniarek i położnych, posiadających świadectwo dojrzałości i będących absolwentami liceów medycznych i medycznych szkół zawodowych kształcących w zawodzie pielęgniarki oraz rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 12 kwietnia 2010 r. zmieniającym ww. rozporządzenie.

Wszystkie niezbędne dokumenty można pobrać ze strony www.mazovia.edu.pl

źródło: CM ISW; opr. bg

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?